FARBY DO DREWNA

 

Rzeczą bardzo istotną w budownictwie drewnianym jest właściwa konserwacja drewna.

 

Rynek oferuje wiele preparatów i nie zawsze wiadomo, co właściwie wybrać.

 

W czasie naszej działalności wypróbowaliśmy wiele środków  i odradzamy stosowanie tanich drewnochronów, które zawierają śladowe ilości substancji impregnujących.

 

Sprawdzonym przez nas środkiem, na którym bazujemy od wielu lat, są farby wodne. Pokrywają  drewno elastyczną powłoką, która nie wykazuje tendencji do złuszczania się i odprysków.

 

Przeznaczona jest do nakładania pędzlem lub pistoletem lakierniczym, doskonale się rozprowadza i szybko schnie. Jest odporna na warunki atmosferyczne, dodatkowo zawiera cząsteczki odbijające promieniowanie UV. Jako środek ekologiczny nie emituje do środowiska szkodliwych, toksycznych oparów. Powłoka utrzymuje się na powierzchni drewna około 7 lat, po tym czasie może zaistnieć potrzeba ponownego przemalowania warstwą nawierzchniową; jednakże w miejscach gdzie jest ograniczone działanie warunków atmosferycznych (np. podbitki dachowe), czas ten wielokrotnie się wydłuża.

 

Proponujemy Państwu stosowaną przez nas farbę włoskiej firmy RENNER. Jej kolorystyka jest szeroka, dodatkowo istnieje możliwość przygotowania kolorów na życzenie.

 

Ceny są dużo niższe od innych, podobnych środków, które można kupić  w punktach dystrybucyjnych – nie korzystamy z pośredników, towar dostarcza nam bezpośrednio Importer, tak więc możemy Państwu zaproponować lepsze warunki zakupu.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty bezpośrednio w naszym biurze lub telefonicznie.

http://drewnohurt.com.pl/images/stories/zdjecia22012014/farba1.jpg   http://drewnohurt.com.pl/images/stories/zdjecia22012014/farba2.jpg